Vítejte v testovací verzi nového anketního systému ankety.nejmedia.net

Odkaz.eu - prodej odkazy z tvého webu

Výpadek serveru

20.02.2011: Omlouvám se za výpadek serveru v posledních dnech.
Poskytovatel webového serveru nezvládl svou roli poskytovat hostingové služby a zálohovat data dle smlouvy, proto byl celý server přesunut k jinému poskytovateli.
Data serveru byla obnovena z vlastní zálohy ze dne 18.10.2010, všechny nové změny a statistiky od tohoto data jsou bohužel ztraceny. Nyní je server v opětovném provozu. Pokud budete potřebovat pomoci s obnovou dat, napište mi.
Děkuji za pochopení.
Zdeněk Hejl

Anketní systém pro Vás

Chtěli byste na své stránky umístit anketu, počítadlo nebo nějaký typ vzkazníku, ale neumíte programovat? Stačí se zaregistrovat v libovolném anketním systému, vygenerovat si vlastní anketní otázku, možné odpovědi a výsledný kód pak vložit do svých stránek. Takovýchto systémů je spousty, některé lepší, některé horší, některé zadarmo, některé placené, někde Vám přidávají reklamu, někde ne... každý systém má nějaká plus a nějaká mínus.

My Vám poskytneme libovolné množství anket, libovolného rozsahu, bez jakýchkoliv reklam a to zadarmo. Možná naše služby nejsou nejlepší, ale rozhodně nejsou nejhorší. Je na Vás zda si zvolíte právě nás.

Vše je snadné, stačí se zaregistrovat, vytvořit si prvek, který chcete, a jeho vygenerovaný kód si vložit do stránek. U všech služeb je podrobné nastavení vzhledu, velikosti i obsahu jednotlivých prvků.Umožňujeme Vám na Vaše stránky vložit tyto prvky:

Ankety

Odpovídání na otázku výběrem z přednastavených možností. Podrobnosti o anketách.


Počítadla

Počítají unikátní přístupy na Vaše stránky. Podrobnosti o počítadlech.

Promyšlený internetový marketing nejen pomůže Vašemu webu, ale může prodávat Vaše produkty za Vás a ve výsledku téměř zadarmo. Jak je na tom Váš web?

Nástěnky

Informační plocha, do které mohou psát jen admini. Podrobnosti o nástěnkách.


Vzkazníky

Plocha vzkazů, do které může psát každý, ale mazat může jen admin. Podrobnosti o vzkaznících.Stačí se jen zaregistrovat...
Některé další weby na serveru Nejmedia:

Nejmedia - výměna textové reklamy
Web-Recenze - nechte zhodnotit Váš web - získáte zpětný odkaz a reklamu zdarma
Pagerank web - zajímá Vás SEO, Google, Pagerank?
Godlike.cz - katalog všech multiplayer her, klanů a jejich hráčů
Bílé stíny - online hra
Fórum - fórum především pro webmástery

Chcete se starat o tento server? Dále ho vyvíjet? Napište mi Vaši nabídku. Kontaktovat mne můžete i pokud máte zájem o spolupráci, reklamu či webdesign.Login
Jméno

Heslo


Registrace


Uživatelů: 2976