Vítejte v testovací verzi nového anketního systému ankety.nejmedia.net

Odkaz.eu - prodej odkazy z tvého webu

VzkazníkyCo to je vzkazník? Vzkazník je informační plocha, kde může svůj příspěvek vložit každý. Narozdíl tedy od nástěněk, které slouží jen pro zveřejňování informací od administrátorů, do vzkazníku Vám může psát každý návštěvník Vašeho webu aniž by potřeboval uživatelský účet či heslo. Využití je jen na Vás. Můžete vzkazník využít například k volné diskuzi, ke sdělování názorů Vašich návštěvníků apod. Vzkazníky podporují smajlíky. Mazat (například nevhodné) zprávy ze vzkazníku může jenom administrátor přihlášením na svůj účet a kliknutím na "Mazat vzkazy".

Abyste mohli umístit na Váš web vzkazník, je potřeba být zaregistrován.
Poté je potřeba se přihlásit.
V levém panelu kliknout na "Vzkazníky".
Nyní v pravé sekci klikněte na "vytvořit nový vzkazník". To vytvoří vzkazník se základním nastavením, které můžete upravit kliknutím na "upravit".

Jednotlivé možnosti:


Název vzkazníku - je jen orientační název nástěnky - abyste měli přehled, kdyby jich bylo více.

Výška - Zde nastavte, jak veliký vzkazník na výšku si přejete. Lze kdykoliv měnit. Pokud se příspěvky do vzkazníku nevejdou, bude se skrolovat (zobrazí se posuvník).

Šířka - Zde nastavte požadovanou šířku vzkazníku.

Max délka příspěvku - Slouží pro omezení maximální délky jednoho příspěvku.

Max vzkazů na stránku - Kolik vzkazů se má nejvíce zobrazit? Řadí se od nejnovějšího.

Max vzkazů v archivu - Kolik vzkazů si přejete uschovat v naší databázi - lze se k nim proklikat pomocí stránkování, popřípadě hromadně z Vašeho účtu pomocí možnosti Mazat vzkazy.

Velikost textu - Zde nastavte velikost textu v nástěnce, napravo máte ukázku.

Barva textu - v paletce napravo vyberte barvu textu nástěnky, stačí jen kliknout na požadovanou barvu.

Barva liché a Barva sudé - pro lepší přehlednost příspěvků lze střídat 2 barvy pozadí pod příspěvky. Pokud se pro to rozhodnete, nastavte rozlišné barvy pro sudý a pro lichý příspěvek. Pokud chcete mít barvy stejné, zadejte do obou políček stejnou barvu. Veškeré barevné nastavení je jen na Vás, můžete si tedy nástěnku barevně sladit s Vaším webem. Barvy jsou zadávány v hexadecimálním tvaru - zkušenější uživatelé si mohou nastavit libovolnou barvu ve formátu RRGGBB.

Barva ohraničení - umožňuje změnit barvu čar, ohraničení a posuvníku (v IE)

Pro uložení změn klikněte "Uložit změny".

Otevře se Vám náhled vzkazníku, přesně tak jak bude vypadat po vložení na Vaše stránky. Vzkazník můžete kdykoliv znovu upravit.

Až budete hotovi, vložte do svých stránek vygenerovaný HTML kód. Ten naleznete na stránce po uložení změn, popřípadě v seznamu vzkazníků je vedle každého vzkazníku odkaz "Zobrazit kód" nebo "Náhled".

Pomocí funkce zastavit můžete uživatelům zakázat vkládání nových příspěvků. Stejným způsobem na stejném místě to pak můžete znovu povolit.Některé další weby na serveru Nejmedia:

Nejmedia - výměna textové reklamy
Web-Recenze - nechte zhodnotit Váš web - získáte zpětný odkaz a reklamu zdarma
Pagerank web - zajímá Vás SEO, Google, Pagerank?
Godlike.cz - katalog všech multiplayer her, klanů a jejich hráčů
Bílé stíny - online hra
Fórum - fórum především pro webmástery

Chcete se starat o tento server? Dále ho vyvíjet? Napište mi Vaši nabídku. Kontaktovat mne můžete i pokud máte zájem o spolupráci, reklamu či webdesign.Login
Jméno

Heslo


Registrace


Uživatelů: 2976