Vítejte v testovací verzi nového anketního systému ankety.nejmedia.net

Odkaz.eu - prodej odkazy z tvého webu

AnketyAbyste mohli umístit na Váš web anketu, je potřeba být zaregistrován.
Poté je potřeba se přihlásit.
V levém panelu kliknout na "Ankety".
Nyní v pravé sekci klikněte na "vytvořit novou anketu". To vytvoří Vaší anketu se základním nastavením.
Kliknete na "upravit" a otevře se Vám celá stránka nastavení ankety.

Sice to na první pohled vypadá složitě, ale není, začnu popořadě:


Název ankety - je jen orientační název ankety - až budete mít více anket, abyste měli přehled která je která.

Anketní otázka - velmi důležitá část - zde vyplňte na co se chcete ptát, například "Máte rádi zvířata?".

Kolik řádků zabírá otázka? - toto je již trochu složitější, při první úpravě ankety tam nechte jedničku, ale až budete s nastavováním hotovi a vygenerujete si náhled ankety v požadované velikosti - podívejte se, kolik řádků zabírá anketní otázka. (Je logické, že čím větší zvolíte šírku ankety a kratší otázku, tím míň řádků bude otázka zabírat.

Zobrazovat - Chcete návštěvníky informovat o současném stavu hlasování? Vyberte jestli chcete zobrazovat hlasy, procenta, hlasy i procenta anebo nic.

V zápatí - Co chcete zobrazovat na konci ankety? Chcete na konec umístit například celkový počet hlasů, datum Vytvoření ankety, datum posledního hlasování, dobrovolnou reklamu a nebo radši nic?

Styl sloupce - Vyberte si jaký styl mají mít sloupce v anketě.

Opakovaně hlasovat lze - Chcete aby šlo v anketě hlasovat vícekrát z jednoho počítače? Lze dokonce nastavit i za jak dlouho bude možné další hlasování. Možnosti: ihned, za 10 minut, za hodinu, za den, nelze nikdy.

Výška - Tento údaj neměňte, bude se sám vypočítávat podle počtu odpovědí, délky otázky a dalších možností. Tuto možnost lze využít až pro dodatečnou změnu automaticky vypočítaných rozměrů.

Šířka - Nastavte, jak širokou si přejete anketu - minimální hodnota je 100.

Velikost textu - Zvolte velikost písma v anketě - ukázka velikostí je hned napravo.

Nastavení barev - Zde si můžete nadefinovat barvy jednotlivých prvků ankety - textu, čar a ohraničení, pozadí otázky, text otázky. Barva se zadává v hexadecimálním tvaru (RRGGBB), ale začátečníkům doporučuji použít nadefinované barvy v paletách - stačí jen kliknout na požadovanou barvu a ta se vloží do políčka. Pro lepší názornost se stejnou barvou vyplní i pozadí políčka.

Možnosti - Zadejte odhadovaný počet možných odpovědí na otázku. Lze později změnit. Po zadání čísla a kliknutí myší vedle se objeví nová políčka na vyplnění - zde vyplňte jednotlivé možné odpovědi. U každé odpovědi vložte do prvního políčka její obsah, můžete nastavit barvu proužku pro danou možnost a v dalším políčku barvu pozadí každé možnosti. Do posledního můžete nadefinovat počáteční hodnoty - počty hlasů.

Nakonec je potřeba kliknout na tlačítko "Uložit změny".

Otevře se Vám náhled Vaší ankety, přesně jak jste ji nastavili.

Anketu můžete znovu upravit v sekci ankety - až budete hotovi, vložte do svých stránek kód, který naleznete u každé ankety v "Zobrazit kód" nebo "Náhled".

Pokud budete chtít anketu pozastavit - dočasně zakázat hlasování - použijte odkaz "Zamknout", který naleznete u každé ankety.

Poslední sloupec možností v sekci ankety Vám umožní anketu vynulovat (nastaví počty hlasů na 0) nebo celou anketu nenávratně smazat.

Některé další weby na serveru Nejmedia:

Nejmedia - výměna textové reklamy
Web-Recenze - nechte zhodnotit Váš web - získáte zpětný odkaz a reklamu zdarma
Pagerank web - zajímá Vás SEO, Google, Pagerank?
Godlike.cz - katalog všech multiplayer her, klanů a jejich hráčů
Bílé stíny - online hra
Fórum - fórum především pro webmástery

Chcete se starat o tento server? Dále ho vyvíjet? Napište mi Vaši nabídku. Kontaktovat mne můžete i pokud máte zájem o spolupráci, reklamu či webdesign.Login
Jméno

Heslo


Registrace


Uživatelů: 2976